Limonian Kore Göz Makyaj Seti

Limonian
Merhaba :)
Bugün Limonian Dünyasından Showking 3 Uçlu Eyeliner, Skinny Volume up Mascara ve Showking Eye Remover Stick'ten oluşan Kore üretimi göz makyajı setine yakından bakacağız...

Bu ürünler denemem için bana Limonian tarafından gönderildi, ancak tamamen objektif olarak yorumlayacağım, gerçek görüşlerim için devamını okuyun :)

Öncelikle Limonian'ı biraz tanıyalım 2013 yılında kurulup Güney Kore‘den kozmetik ithalatı yapan yeni bir firma. Türkiye‘de daha tanınmayan ama Kore‘de çok satılan yeni kozmetik ürünleri bizlerle tanıştıran güzel bir site...
Şu an internet satış sistemi ile ithalattan sonra direkt tüketiciye ürünleri ulaştırıyor. 
Limonian

Gelelim göz makyaj setinin ilk parçası Showking 3 Uçlu Eyeliner 'a... Maalesef ben bu ürünü beğenmedim. Nedenine gelince, zaten eyeliner sürmekte zorlanan biriyim... Yatay tuttuğumda çok kalın bir çizgi çekiyor. Benim göz yapım çok kalın eyeliner uygulamasında güzel görünmüyor.
Dikey tuttuğumda ince çizgi çekebiliyor ancak ben düzgün bir uygulama yapmayı beceremedim ve tabiri caize yüzüme gözüme bulaştırdım :) Bu nedenle Showking 3 Uçlu Eyeliner 'ı sevmedim...

Güzel yanı ise ılık su ile kolayca temizleniyor...
Akmıyor ılık su ile parça parça dökülerek temizleniyor. Çok ilginç değil mi :)

Limonian

Skinny Volume up Mascara ise çok doğal duruyor kirpikleri hafifçe uzatıyor ve hacim kazandırıyor. Ancak çok belirgin bir hacim değil bu. Doğal bir günlük makyaj yapmak istediğinizde kullanabileceğiniz güzel bir ürün... Gün boyunca akma sorunu yaşamadım. En güzel yanı da herhangi bir göz makyaj temizleyiciye ihtiyaç duymadan ılık su ile temizleniyor.
Akma yöntemi ile değil parça parça dökülerek kolayca temizleniyor. Ben bu rimeli günlük doğal makyajımda kullanmak için bittikçe almaya karar verdim :)
Limonian

Showking Eye Remover Stick: Göz makyajında hata yaptığımda silgi gibi kullanılarak hataları düzeltiyor. Göz çevresini nemlendiriyor, tam makyaj çantasına atmalık bir ürün. Ben çok beğendim Showking Eye Remover Stick'i de sürekli alabilirim. Herhangi bir kuruma yaşamadım 1 haftadır kullanıyorum henüz. Ancak kullandıktan sonra ucunu temizleyip, ağzını hemen kapatıyorum.
Limonian

İşte Limonian göz makyaj setini kullanarak yaptığım doğal göz makyajım... :)

Rimel

Sitede satılan ilginç Kore Kozmetik ürünlerini incelemek ve detaylar için Limonian'ı mutlaka ziyaret edin. Gerçekten güzel ve ilginç ürünler mevcut sitede.


Sevgiler...
Yıldız

12 yorum:

 1. Sitelerde çok güzel ürünler var gerçekten.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen denemek lazım farklı ürünleri

   Sil
 2. değişikkk ımss ben istediğim gibi bir rimel bulamadım hala olgun dolgun uzun gösterecek aam,yohh

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. o zaman Avon SuperShock yazımı okumanı tavsiye ederim :)

   Sil
 3. Ben gözlerindeki bakışa takıldım. Korkmuşsun gibi :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. korkma değil de foto çekilmeyi sevmiyorum kastım kendimi :D

   Sil
 4. Bende birçok kozmetik ürünümü Kore den bir arkadaşımdan alıyorum ,adamlar bu konuda gerçekten çok ilerdeler , Showking Eye Remover Stick benim gibi makyaj sakarı birinin çantamdan çıkarmadığm bir ürün ayrıca ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen ya çok iyi adamlar bu konudaa :) şimdi bir tane yüz temizleme köpüğü alacağım limoniandan oksijenli kendi kendine köpürüyor :)

   Sil
 5. Çok güzel olmuş göz makyajın cnm, siteyi merak ettim bakıcam ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler bakmalısın ilginç ürünler var :)

   Sil

Yorumlarınız beni çok mutlu edecek :)
Cevapları takip etmek için lütfen Beni bilgilendir kutucuğunu işaretleyin.

Responsive Blogger Tema Tasarım :SosyalMedyaKafe.Com
Kızsal Şeyler Copyright © 2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.