Otacı Bitki Özlü (Isırgan Otlu) Şampuan

Otacı
Selam dostlar :)
Saçımdaki seboreik dermatit sorunundan ve bu nedenle sürekli şampuan arayışlarında olduğumdan daha önce bahsetmiştim.

Şampuanlara bir servet yatırdıktan sonra Gratis'te mini boy
şampuanları görünce dayanamadım, merak ettiğim
Otacı Bitki Özlü Şampuanın (ısırgan otlu) mini boyunu aldım.
İşte yorumlarım:

 Bu yazıyı yazmayı sabah aklıma koymuştum ancak iş yoğunluğumdan dolayı akşama kaldı iyi ki de öyle oldu o sinirle yazsaydım şampuanı yerden yere vurabilirdim.

Otacı
Şampuanı ikinci kez dün kullanmıştım ve saçlarımı aşırı matlaştırdı ki ben saçlarımı hiç bu şekilde kötü görmemiştim annem bile saçın kötü olmuş dedi. Sabah kalktım saçlarım iyice kötü olmuş üstelik aşırı bir kaşıntı var henüz dün yıkamama rağmen bugün tekrardan sabahın köründe saçımı yıkamak zorunda kaldım çünkü kaşıntı dayanılmazdı. Ve aşırı derecede kepeklenme sorunu ile karşı karşıya kaldım. Clear ile yıkadım bu kez kepek işi çözüldü ancak saçlarım hala mat :(
Otacı

Oysa şampuanın arkasında şöyle yazıyor: Hoş kokulu ısırgan özlü içeriği ile saçı kökten uca temizler canlandırır, saç dengesinin yağ dengesini düzenler, saça hacim ve parlaklık kazandırır.
Bence hiçbir vaadini yerine getirmiyor bu şampuan, en azından bende işe yaramadı tabiki saçtan saça değişebilir etkileri.
Kutuyu direkt çöpe attım maalesef. :(
Bugünlük bu kadar... Sevgilerimle, öpüyorum.

Öpücük

2 yorum:

  1. aynı sorun kızım da da var. ve bu sampuan kızımada yaramadı. sağlıklı saçlarım var ben deneyeyim dedim. of off eski haline getirene kadar akla karayı seçtim(k)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Allah şifa versin zor bir rahatsızlık :( Kızınıza HC Hair Care Yağlı saçlar için şampuan alın o bende işe yaradı yazısı gelecek ilerleyen günlerde :)

      Sil

Yorumlarınız beni çok mutlu edecek :)
Cevapları takip etmek için lütfen Beni bilgilendir kutucuğunu işaretleyin.

Responsive Blogger Tema Tasarım :SosyalMedyaKafe.Com
Kızsal Şeyler Copyright © 2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.