Andrea Face Spa Gözenek Sıkılaştırıcı Çamur Maskesi

Merhaba ♥
Gratis'in 200. Mağazasının açılışı nedeniyle yaptığı %40 + %10 indirimden almış olduğum ve 2. kez denediğim Andrea Face Spa Gözenek Sıkılaştırıcı Çamur Maskesinden (DMAE & Alfa Lipolik Asit) bahsedeceğim bugün sizlere...
Andrea Face Spa

Öncelikle şunu söylemeliyim tek kullanımlık olmasına rağmen gramajı oldukça büyük. 14 Gramlık bir ambalajda sunulan Andrea Face Spa Gözenek Sıkılaştırıcı Çamur Maskesi yukarıda görüldüğü üzere daha önce açılmış. Bu ikinci kullanışım ve maske şu an yüzümde :)
Andrea Face Spa

Ona İnanın! Çok iddialı bir giriş :) DMAE ve Alfa Lipolik Asit içerikli gözenek sıkılaştırıcı çamur maske düzgün ve kusursuz bir cilt için gözeneklerin daha az görünür olmasına ve cildin sıkılaşmasına yardım eder demişler.
Ben ilk giriş cümlesinden etkilenerek aldım bu maskeyi ve ilk kullanımda tabiki mucizeler yarattı diyemem ama az da olsa gözeneklerimin küçüldüğünü, cildimin sağlıkla ışıldadığını ve daha düzgün göründüğünü farkettim.

Gözeneklere karşı benzersiz etkisi ile güçlü bir antioksidan olan DMAE, cildin arınması ve yumuşaklık kazanması için etkinliğini arttıran Alfa Lipolik Asit ile birleştirilmiştir.
Maskeyi ilk kullandığımda cildimde ferah ve temiz bir his bıraktı ve cildimi yumuşacık yaptı.

Aşırı yağ üretiminden kaynaklanan izlerin (gözeneklerin) azalmasına yardım eder yağlı ciltler için idealdir.

İşte maskenin yüzümdeki hali, korkup kaçarsınız diye tüm yüzümü çekmedim :)

Andrea Face Spa


Kullanımı ise çok kolay: Haftada 2 gün tüm yüze (dudaklar ve göz çevresi hariç) maskeyi uygulayıp 10-15 dakika bekleyip ılık su ile duruluyoruz. Maske ılık su ile kolay çıkıyor, diğer kil maskeleri gibi uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz en beğendiğim yanlarından biri de bu.
Dikkat etmeniz gereken şey maske kurumaya başladığında çok dökülüyor. Mimik yapmamaya ve dokunmamaya özen gösterin bekleme süresinde.


Sonuç olarak bu tarz maskeler düzenli kullanılmadan hakkında net yorum yapılamaz ancak; benim ilk kullanımda bile cildimde bıraktığı temiz, ferah ve ışıltılı hissi sevdim.
Yağlı cilde sahip herkese tavsiye ederim.
İndirimsiz Fiyatı: 3,5 TL'ydi yanlış hatırlamıyorsam.


Sevgilerimle... Öpüyorum...
Öpücük

2 yorum:

  1. Maske yapmayı çok seviyorum. Cildim kuru olduğu için de daha çok nemlendirici maskeleri seviyorum.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Keşke benim de kuru olsa :) Kuru cildin bakımı daha kolay bence

      Sil

Yorumlarınız beni çok mutlu edecek :)
Cevapları takip etmek için lütfen Beni bilgilendir kutucuğunu işaretleyin.

Responsive Blogger Tema Tasarım :SosyalMedyaKafe.Com
Kızsal Şeyler Copyright © 2016 TÜM HAKLARI SAKLIDIR.